Косметологія в Ірпіні

В салоні Silver Beauty Bar в Ірпіні, Київська область, доступний широкий спектр косметологічних послуг. Наші досвідчені фахівці регулярно відвідують семінари та курси підвищення кваліфікації, тому мають новітні методики збереження молодості та краси шкіри.

У нашому салоні пропонуються найефективніші та найсучасніші процедури для догляду та оздоровлення, а сучасне обладнання, високоякісні європейські препарати, затишна приваблива обстановка та смачна кава зроблять ваше перебування в Silver Beauty Bar максимально приємним та комфортним.

Консультація косметолога в Silver Beauty Bar

Грамотний фахівець допоможе вам вирішити проблеми зі шкірою, повернути їй здоровий привабливий вигляд і надалі його підтримувати.

Консультація косметолога в Silver Beauty Bar дозволить дізнатися про поточний стан та індивідуальні особливості шкіри, а також підібрати оптимальний комплекс процедур для продовження молодості та збереження краси.

Під час зустрічі ви з фахівцем зможете розробити індивідуальну програму для очищення та омолодження шкіри, усунення висипів, пігментних плям, інших недосконалостей шкіри, а також вибрати засоби для щоденного догляду.

У Silver Beauty Bar консультація косметолога безкоштовна за умови запису на процедуру.

Чистка обличчя

– була і залишається однією з найпопулярніших косметологічних процедур. Саме вона допомагає швидко та ефективно позбутися мертвих клітин, вугрів, чорних крапок та інших забруднень шкіри. Залежно від стану шкіри, а також проблем, які потрібно усунути за її допомогою, косметологи використовують різні типи чистки обличчя.

Чистка обличчя механічна

Чистка обличчя механічна проводиться косметологом вручну, з використанням спеціальних інструментів для очищення пір. Таку процедуру вважають найефективнішою і дієвою, але водночас найнеприємнішою, іноді навіть хворобливою.

Чистка обличчя ультразвукова

Ультразвукова чистка обличчя проводиться за допомогою спеціального апарату, без механічного впливу на шкіру. Така процедура більш щадна порівняно з ручною чисткою. Вона підходить навіть для дуже чутливої ​​шкіри, тому що абсолютно не дратує та не травмує шкіру.

Чистка обличчя комбінована

Як правило, найоптимальнішим варіантом є комбінована чистка обличчя, яка поєднує два попередні методи. За рахунок поєднання дії ультразвукового апарату та мануальних технік вдається досягти відмінного результату без зайвого подразнення та травмування шкіри.

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія вважається однією з найефективніших процедур експрес-перетворення. Завдяки впливу на клітини шкіри вуглекислого газу в ній запускаються відновлювальні процеси: посилюється кровообіг, прискорюються процеси регенерації, оновлення та зволоження, вирівнюється колір обличчя, зменшується кількість висипів.

Головною перевагою процедури є її миттєвий ефект – результат видно практично відразу після закінчення сеансу карбокситерапії.

КІТ – пілінг гідролайзер

Кіт-пілінг гідролайзер на основі папаїну забезпечує глибоке очищення пір, м’яке відлущування та зволоження шкіри. Така процедура підходить для всіх видів шкіри, у тому числі для чутливої ​​та проблемної.

Масаж обличчя

Масаж обличчя – одна з найприємніших процедур у косметології. Адже крім покращення кровопостачання тканин, посилення лімфовідтоку та механічного очищення шкіри вона дарує відчуття розслаблення та заспокоєння.

Доведено, що регулярний масаж обличчя не тільки покращує колір обличчя, а й уповільнює старіння шкіри.

Масаж обличчя, шиї

Класичний масаж обличчя та шиї робиться з використанням спеціальних кремів або олій, залежно від типу шкіри. Така процедура допоможе покращити кровопостачання та харчування шкіри, звільняє тканини від надлишку рідини, прискорює процеси оновлення.

Після закінчення сеансу на шкіру наносять живильний крем та рівномірно розподіляють його по обличчю.

Масаж обличчя по Жаку

Щипковий масаж, або масаж обличчя по Жаке використовують, щоб поліпшити стан проблемної шкіри. Він допомагає при вугровому висипанні, рубцях постакне, комедонах, високій активності сальних залоз. Такий вид масажу, завдяки впливу на глибокі шари шкіри, покращує кровообіг і харчування, покращує тонус м’язів і підвищує пружність шкіри.

Пудрові брови

– один з різновидів татуажу, при якій пігмент вводиться тільки у верхні шари шкіри. Така процедура малотравматична і займає небагато часу, а її результатом будуть гарні виразні брови, які при цьому виглядають природно, і при правильному догляді радуватимуть свою господиню до 2 років.

Мікроблейдинг

– це ще одна техніка перманентного макіяжу. Процедура полягає в мануальному, тобто ручному, введенні пігменту під шкіру для створення ефекту більш густих, доглянутих та акуратних брів. Мікроблейдинг – малотравматична техніка, що забезпечує природний результат та економить час на щоденний макіяж брів.