Догляд за тілом в Ірпіні

Різноманітні процедури для догляду за тілом в Ірпені пропонує салон краси Silver Beauty Bar. Наші досвідчені фахівці допоможуть вам покращити стан шкіри, розслабитися після напруженого робочого дня, а також позбутися небажаного волосся.

Завдяки зручному розташуванню недалеко від центру міста, за адресою вулиця Українська, 83б, дістатися до Silver Beauty Bar нескладно як на особистому, так і на громадському транспорті.

Майстри нашого салону завжди дбають про комфорт та безпеку клієнта. До ваших послуг сучасні крісла та кушетки, в яких ви зможете зручно розташуватись під час процедури. Ми ретельно стежимо за чистотою робочого місця, користуємося одноразовими інструментами та завжди звертаємо увагу на терміни придатності засобів, що застосовуються.

Масаж

Фахівці Silver Beauty Bar володіють різними техніками масажу. З його допомогою ви зможете зняти напругу в м’язах і заспокоїти нервову систему, зменшити обсяги та вивести зайву рідину з організму, а також, що важливо, покращити загальний стан.

Relax масаж

Розслаблюючий, або Relax масаж – процедура, яка, крім приємних відчуттів, дозволяє досягти розслаблення м’язів та відновлення життєвих сил, а також загального зміцнення організму. Сеанс такого масажу відмінно допоможе у знятті напруги після важкого робочого дня.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж дозволяє скоригувати фігуру, зменшити “апельсинову кірку” та набряки, а також значно покращити стан шкіри.

Завдяки активному розминанню проблемних зон у них прискорюється кровообіг, стимулюється лімфострум, відбувається виведення зайвої рідини, а також шлаків та токсинів.

Для максимального ефекту потрібно пройти курс з 10-15 процедур антицелюлітного масажу, а також дотримуватися принципів правильного харчування.

Класичний масаж

Класичний масаж відмінно відновлює тонус м’язів, знімає больові відчуття та сприяє загальному зміцненню організму. Такий масаж, залежно від поставленої мети, може бути як розслаблюючим і тонізуючим.

У нашому салоні Silver Beauty Bar доступний як класичний масаж всього тіла, так і окремих зон (спини, шийно-комірцевої зони) на ваш вибір.

Лімфодренажний масаж

Основним завданням лімфодренажного масажу є покращення лімфотоку, за рахунок чого відбувається виведення з організму зайвої рідини та токсинів. Завдяки цій процедурі не лише покращується стан шкіри, а й відбувається загальне оздоровлення організму, зміцнюється імунітет.

Масаж стоп

Це не просто приємна розслаблююча процедура. Він допомагає покращити самопочуття та позбутися синдрому хронічної втоми, а також знімає стрес. Також масаж стоп дозволить вирішити та попередити виникнення багатьох проблем зі здоров’ям, включаючи набряки, м’язові спазми, проблеми із травним трактом і навіть безсоння.

Шугарінг

Шугарінг – найдавніший метод видалення небажаного волосся, який з’явився в Стародавньому Єгипті кілька тисяч років тому. Суть процедури полягає у використанні для депіляції цукрової пасти. Серед переваг шугарінгу варто відзначити високий рівень безпеки та невелику кількість протипоказань. Крім того, крім видалення волосків, процедура служить своєрідним пілінгом – цукрова паста допомагає видаляти мертві клітини шкіри, роблячи її гладкішою.

Фахівці Silver Beauty Bar використовують для шугарінгу високоякісну цукрову пасту, а також володіють різноманітними техніками, таким чином процедура проходить максимально комфортно та безболісно.