Салон краси в Ірпіні

`

В нашому салоні давно знайшли формулу краси. Silver Beauty Bar – твій порятунок перед важливою зустріччю, довгоочікуваним побаченням чи насищеним вікендом.

Якщо ви шукаєте салон краси в Ірпіні з затишною атмосферою та професійними майстрами, здатними втілити у життя всі ваші побажання – то ви прийшли за адресою. 

Краще студії краси поблизу може бути лише студія з креативними, висококваліфікованими майстрами, які слухають та чують клієнта, величезним вибором послуг з догляду та затишною атмосферою. 

Все це є у салоні краси Silver Beauty Bar в Ірпіні. У нас ви завжди знайдете процедури, які припадуть вам до душі, а ввічливі адміністратори, зручні крісла та смачна кава з печивом зроблять ваше перебування у нас в салоні максимально комфортним. 

У наш час дуже важливо виглядати на всі 100%. Якщо ми прагнемо йти в ногу з часом у питаннях догляду за собою – зверніть увагу на найпопулярніші та найзатребуваніші послуги салону краси Silver Beauty Bar. Наші фахівці мають великий досвід роботи та постійно підвищують свою кваліфікацію. Вони зроблять вам ідеальний манікюр, педикюр, модну стрижку, укладку волосся, макіяж, масаж або процедури догляду для обличчя і тіла.

Контакти

Адреса:

Ірпінь, Українська 83 б

Телефон:

+38 (063) 145 39 50