Послуги візажиста в Ірпіні

Широкий асортимент послуг візажиста в Ірпіні пропонує Silver Beauty Bar. Майстри салону володіють техніками нанесення макіяжу будь-якої складності. Вони з легкістю підберуть макіяж, що найкраще підходить Вашому типу обличчя і підкреслює його переваги.

У Silver Beauty Bar приділяють особливу увагу безпеці клієнта. Ми суворо стежимо за чистотою та дезінфекцією всіх пензликів, термінами придатності косметики, застосовуємо одноразові інструменти.

Знайти Silver Beauty Bar в Ірпіні досить легко. Ми знаходимося неподалік центру, за адресою вул. Українська, 83б. Ви зможете швидко до нас дістатися громадським транспортом або власним автомобілем з будь-якої точки міста.

Денний макіяж

Невід’ємною частиною повсякденного образу кожної жінки є легкий денний макіяж. Сама процедура складається з кількох етапів: консультація з клієнтом, очищення шкіри та зволоження, нанесення основи під макіяж та нанесення декоративної косметики. Такий макіяж не займає багато часу – 30-40 хвилин буде достатньо, щоб підкреслити Вашу жіночність та красу.

Вечірній макіяж

Вечірній макіяж – це великий простір для експериментів. За допомогою стрілок та кількох штрихів губної помади Ви зможете привертати захоплені погляди, закохувати сильну половинку та акцентувати увагу як самі цього забажаєте.

Весільний макіяж

Ми знаємо, як усім нареченим хочеться, щоб заповітний день пройшов ідеально. Тому візажисти Silver Beauty Bar підходять до створення весільного макіяжу з усією відповідальністю та старанням. З урахуванням усіх Ваших побажань ми створимо бездоганний макіяж, який виглядатиме красиво та природно після сліз щастя, весільних фотосесій та танців до пізнього вечора.

Пробний макіяж

Щоб Ви змогли підготуватись до якоїсь важливої ​​події, наш салон пропонує послугу пробного макіяжу. Під час пробної сесії Ви зможете домовитись з майстром про акценти, обговорити всі необхідні нюанси та визначитись із остаточним варіантом макіяжу.

Послуги бровіста

Думки світових візажистів сходяться на тому, що саме брови та їх форма задають геометрію обличчя та є основою для формування будь-якого образу. Тому ми в Silver Beauty Bar пропонуємо послуги з корекції, фарбування та довготривалого укладання брів. Ці процедури допоможуть зробити Ваше обличчя більш гармонійним та виразним.

Корекція брів

полягає у видаленні зайвих волосків, які деформують вигин брови та порушують чіткість її контуру. У Silver Beauty Bar ми використовуємо два методи корекції – воском та пінцетом. Тривалість процедури становить приблизно 15 хвилин. У разі корекції пінцетом ефект триває 3-4 тижні, воскова корекція дозволяє зберігати ідеальні брови до 1,5 місяця.

Фарбування брів та вій

У багатьох дівчат брови та вії від природи мають світлі відтінки. Але щоб зробити погляд більш виразним, а обличчя більш гармонійним, можна скористатися послугою фарбування брів та вій від нашого салону. Щоб досягти ідеального результату, майстри індивідуально підбирають відтінки фарби для кожного клієнта. Після такої процедури Вам не знадобиться туш або олівець для брів — очі та брови виглядатимуть досить виразно і без них.

Довготривале укладання брів

Для довготривалого укладання брів використовується спеціальний склад, який фіксує волоски в потрібному напрямку. Крім того, ця процедура має лікувальний ефект – Ваші брови стають густішими, тому що діюча речовина складу проникає глибоко у волосся і заповнює пошкоджені ділянки. Ефект від довготривалого укладання брів тримається до 2-3 місяців.

Ламінування вій

Процедура ламінування допомагає зробити Ваші вії більш виразними, зберігаючи при цьому їхню природність і густоту. Склад, який ми використовуємо для ламінування вій, включає такі корисні компоненти, як гіалуронову кислоту, кератин, колаген, комплекс вітамінів і рослинних олій. Ефект буде помітний одразу і протримається ще 2 місяці.

Нарощування вій

Нарощування вій полегшує життя багатьом дівчатам, адже після процедури очі можна не фарбувати зовсім. Це стає особливо актуальним на відпочинку, випускному чи весіллі. У нашому салоні ми надаємо послугу нарощування вій 2d, 3d, 4d та 5d. Також у Silver Beauty Bar можна наростити кольорові вії з L-вигином або зняти нарощені вії.

Запишіться на нарощування вій в Silver Beauty Bar, ми здійснимо Вашу мрію про ідеальні і чарівні вії, спокусливий і томний погляд.