Послуги для чоловіків в Ірпіні

У Кожен чоловік гідний найкращого! Салон Silver Beauty Bar, Ірпінь, стоїть на варті вашого ідеального зовнішнього вигляду та пропонує широкий асортимент послуг для чоловіків від професійних, досвідчених майстрів.

Перукарські послуги

Один із головних атрибутів успішного чоловіка – це стильна зачіска. Щоб завжди добре виглядати, в нашому салоні ви можете знайти професійних майстрів, які допоможуть у підборі відповідної стрижки. Крім того, наші фахівці подбають про ідеальний вигляд ваших вусів та бороди.

Стрижка чоловіча

Чоловічі стрижки бувають різні – класичні, брутальні, креативні. Будь-яку з них зможуть втілити у життя наші висококваліфіковані майстри. У салоні Silver Beauty Bar майстри допоможуть підібрати зачіску, що підходить до форми обличчя, роду діяльності та стилю, або ж виконати найсміливіші ваші побажання. Всі види стрижок від класики до головних трендів цього року ви зможете зробити в нашому салоні краси.

Корекція бороди, вусів

Незважаючи на стереотипи, борода та вуса вимагають не меншого догляду, ніж волосся. Вони потребують стрижки та корекції щонайменше 1-2 рази на місяць. Наші майстри в салоні завжди готові прийти до вас на допомогу у цій нелегкій справі. Вони допоможуть надати бороді та вусам потрібну форму, видалять зайві волоски на щоках та шиї. У майстрів Silver Beauty Bar індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому ви обов’язково залишитеся задоволені своїм зовнішнім виглядом після відвідування салону.

Камуфлювання сивини

Не завжди сивина фарбує чоловіка і виглядає гармонійно, тому в наш час цілком природно бажання не виставляти її напоказ. Для таких випадків у нашому салоні є спеціальна послуга – камуфлювання сивини. Вона дозволяє приглушити колір сивого волосся, зробивши його менш помітним. Аналогічним методом можна скоригувати нерівномірне забарвлення бороди та вусів.

SPA догляд

Існують стереотипи, що spa процедури потребують тільки жінки. Це зовсім нетак. У нашому салоні ви знайдете безліч процедур для чоловіків, які дозволять швидко зняти накопичену втому і розслабитися.

Relax масаж голови

Relax масаж голови – це, мабуть, одне з найкращих завершень складного дня. У процесі масажу відбувається значне розслаблення м’язів голови та шиї, що допомагає заспокоїтися та розслабитися, а також покращує кровообіг. Масаж від майстрів Silver Beauty Bar допоможе вам відновити працездатність і позбавитися головного болю.

Підліткова стрижка

Наші майстри професійно виконують підліткові стрижки для дітей від 5 до 16 років. Так, як наші клієнти іноді зовсім маленькі діти (від 5 років) ми особливо ретельно стежимо за чистотою і стерилізацією всіх інструментів, а також допомагаємо налаштувати малюків на позитивний лад під час стрижки.

Манікюр та педикюр чоловічий

У наш час все більше представників сильної половини людства роблять манікюр та педикюр так само часто, як і жінки. Адже доглянуті руки та ноги завжди будуть чудовим доповненням вашого образу. Усі особливості чоловічого педикюру та манікюру знають майстри нашого салону.